HASRET BİTTİ! KAVUŞMAYA AZ KALDI!

"Hasret bitti, kavuşmaya az kaldı. 10 Eylül 2022 Cumartesi günü Kur’an Buluşmaları derslerine yüz yüze kaldığımız yerden tekrar devam edeceğimizi duyurmaktan memnuniyet duyuyorum."

HASRET BİTTİ! KAVUŞMAYA AZ KALDI!

Selamun Aleyküm Değerli Kardeşlerim,         

Hasret bitti, kavuşmaya az kaldı. 10 Eylül 2022 Cumartesi günü Kur’an Buluşmaları derslerine yüz yüze kaldığımız yerden tekrar devam edeceğimizi duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. UTESAV olarak Kur’an Bulaşmaları derslerini Erdemli Hayat Projesi kapsamında başlatmıştık ve hâlâ aynı yol üzere Rabbimizin izniyle devam etmekteyiz. Allah-u Teala’nın Fahri Kâinat Efendimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) aracılığıyla bizlere indirdiği yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’i anlamak için derslerimize sizlerin de teveccühüyle yüz yüze 9’uncu yılında da devam edeceğiz inşallah.

Geçtiğimiz yıllarda yaşadığımız koronavirüs pandemisi nedeniyle Kur’an Buluşmaları derslerimizi Erdemli Hayat Youtube kanalından her cumartesi sabah 07.30’da canlı yayın ile sürdürmüştük. Hayatımızı daha da anlamlı kılacak bir ilim için sabahın erken saatine ve günün hafta sonu oluşuna aldırış etmeden Ümit Şimşek Hoca ve siz değerli katılımcılarımızın gayret ve çabalarıyla canlı yayın üzerinden derslerimize durmaksızın devam ettik. “İlim tahsil etmek için yolculuğa çıkan kimse, evine dönünceye kadar Allah yolundadır” hadis-i şerifini yaşayabilmek, idrak edebilmek için hasret yandığımız, arzuladığımız yüz yüze derslerimize kaldığımız yerden 10 Eylül 2022 Cumartesi günü sabah 07.00’de MÜSİAD Genel Merkezimizde tekrar devam edeceğiz.

Rabbimiz yüz yüze devam edeceğimiz Kur’an Buluşmaları derslerimizi bereketli kılsın, hayırlarla sonuçlandırsın ve bizlerin sayısını artırarak Kur’an ve sünneti idrak edebilen Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’i bütün hayatına uygulayabilen kullarından eylesin.

Yer: MÜSİAD Genel Merkez

Tarih: 10 Eylül 2022 Cumartesi

Program: 07:00-07:30 - Kahvaltı (Simit ve Çay)

                 07:30-08:30 - Ders

                 08:30-09:00 - Soru-Cevap

Mehmet DEVELİOĞLU

UTESAV Mütevelli Heyeti Başkanı