Haberler

Nesilden Nesile İlim ve İrfan Işığını Taşıyan Tüm Öğretmenlerimize Saygıyla

Hayatımızdaki yeri tartışılmaz olan, yarının güçlü Türkiye’si için çocuklarımızı yetiştiren, nesilden nesile ilim ve irfan ışığını taşıyan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız.

24 Kasım 2022 Perşembe

HASRET BİTTİ! KAVUŞMAYA AZ KALDI!

"Hasret bitti, kavuşmaya az kaldı. 10 Eylül 2022 Cumartesi günü Kur’an Buluşmaları derslerine yüz yüze kaldığımız yerden tekrar devam edeceğimizi duyurmaktan memnuniyet duyuyorum."

5 Eylül 2022 Pazartesi

VEDA TEPESİNDEN DOĞAN BİR AY: HİCRET

Hicret, ‘Halilullah ve Rasulullah ile arkadaş olabilmek’ demektir. Hicret, müslümanlar için yeni bir başlangıç demektir.

30 Temmuz 2022 Cumartesi

Gül Yetiştiren Adam: Rasim ÖZDENÖREN

Medeniyetimizin inşasında ayrı bir yeri olan, Türk öykücülüğünün ve deneme yazarlığının gelmiş geçmiş en usta kalemlerinden biri Rasim Özdenören, aramızdan ayrıldı.

26 Temmuz 2022 Salı

İstanbul Fetih Nişanesi Ayasofya-i Kebir Camii

Ecdadımızın en güzel yadigarlarından olan Ayasofya'nın müzeden camiye çevrilmesi tam bağımsız ve büyük Türkiye yolunda atılan en büyük adımlardan bir tanesidir. Bu adım zihinlerimizdeki prangaların, zincirlerin kırılmasında büyük vesile olmuştur.

25 Temmuz 2022 Pazartesi

BU VATAN GEÇİLMEZ!

Caddeler haykırdı, bayraklar dalgalandı. Tanklar değil, canlar konuştu. Siper oldu bedenler kahpe kurşunlara..

15 Temmuz 2022 Cuma

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Birlik ve beraberliğimizin pekişmesi, sıkıntıların son bulması duasıyla milletimizin ve tüm İslam aleminin sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice bayramlara erişmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

8 Temmuz 2022 Cuma

Cennet Mekan Abdulhamid Han ve Onun Vazgeçilmez Mirası

Ömrünü Devletine ve Milletine Hizmet Etmeye Adamış Ulu Hakan Cennet Mekan Sultan II. Abdülhamid Han'ın Vefatının Sene-i Devriyesinde Rahmetle Anıyoruz.

10 Şubat 2022 Perşembe

Regaib Kandilimiz Mübarek olsun

“Sevdiğiniz şeylerden Allah yolunda harcamadıkça iyiliğe asla erişemezsiniz. Her ne harcarsanız Allah onu bilir.” Âl-i İmrân, 92

3 Şubat 2022 Perşembe